Podnikatelský koktejl 2017

02. 06. 2017

Okresní hospodářská komora Pelhřimov 1. června uspořádala podnikatelský koktejl. Tentokrát se zástupci významných firem potkali v Kamenici nad Lipou.

Pozvaní hosté se sešli v nově vybudovaném minipivovaru, kde ochutnali kamenické pivo a vydali se na prohlídku rozestavěné historické budovy a vznikajícího pivovaru Kamenice nad Lipou, kde je Milan Houška, zakladatel pivovaru seznámil s projektem obnovy kamenického pivovaru. Samotný koktejl se odehrál v prostorách zámku Kamenice nad Lipou a v přilehlé zámecké zahradě.

Řečníkům patřila především úvodní část pozdního odpoledne. Zdravice zazněly z úst pana Martina Plachého, předsedy Okresní hospodářské komory Pelhřimov a starosty města Kamenice nad Lipou Ivana Pfaura, který převzal záštitu nad touto akcí.

K přítomným mimo jiné promluvil Zdeněk Horák, který zde zastupoval Vysokou školu polytechnickou Jihlava a Richard Horký, nový předseda Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina.

Ze vzácných hostů dorazil pan Martin Hyský, radní Kraje Vysočina, starosta města Pelhřimova, František Kučera a Karel Štefl, starosta Počátek.

A nechybělo také promítání. Zástupci BB media productions s.r.o. tak představili krátkým šotem připravovaný mezinárodní festival krátkometrážních filmů KRAŤASY, jehož druhý ročník vypukne během prvního víkendu v září.

Celkovou atmosféru zpříjemnilo vystoupení Markéty Bednářové a Martina Veverky s klavírním doprovodem Ondřeje Kříže. Akci moderovala Dagmar Zázvůrková.