Digitalizace malých a středních podniků 2022: Průmyslová automatizace v praxi

25. 05. 2022

Společně s Czechinvestem a Národním centrem Průmyslu 4.0 jsme uskutečnili setkání Digitalizace malých a středních podniků 2022: Průmyslová automatizace v praxi. Setkání se uskutečnilo ve středu 25. května od 9 hodin na půdě Vysoké školy polytechnické v Jihlavě. Cílem akce bylo účastníkům ukázat prvky Průmyslu 4.0 na praktických příkladech českých i zahraničních inovativních firem.
 
Program byl opravdu nabitý. Poslechnout jste si mohli přednášky, které vedli odborníci z řad českých i zahraničních společností. Ti představili hned několik oblastí a doporučí, jak přemýšlet o automatizaci a digitalizaci firmy.
 
Na přednášky navázaly praktické workshopy, kde jste se mohli zeptat našich odborníků na všechno, co vás k digitalizaci a výrobě podle konceptu Průmyslu 4.0 zajímá.
Přednáškami a workshopy nás provedli zástupci těchto společností:

 
Během programu jste měli jedinečnou možnost inspirovat se filozofií Průmyslu 4.0 a prohlédnout si ji v praxi prostřednictvím exkurze do unikátní jihlavské Physical Cyber Factory – továrny pro Průmysl 4.0, která se nachází přímo v areálu Vysoké školy polytechnické v Jihlavě.
 
V neposlední řadě se budou akce účastnili zástupci agentury CzechInvest, Agentury pro podnikání a inovace API, Technologické agentury ČR a Kraje Vysočina.