Digitalizace malých a středních podniků 2022: Průmyslová automatizace v praxi

25. 05. 2022

Společně s Czechinvestem a Národním centrem Průmyslu 4.0 a si Vás dovolujeme pozvat na akci Digitalizace malých a středních podniků 2022: Průmyslová automatizace v praxi. Setkání se uskuteční ve středu 25. května od 9 hodin na půdě Vysoké školy polytechnické v Jihlavě. Cílem akce je účastníkům ukázat prvky Průmyslu 4.0 na praktických příkladech českých i zahraničních inovativních firem.
 
Čeká nás opravdu nabitý program, během kterého se můžete těšit na přednášky, které povedou odborníci z řad českých i zahraničních společností. Ti představí hned několik oblastí a doporučí, jak přemýšlet o automatizaci a digitalizaci firmy.
 
Na přednášky navážou praktické workshopy, kde bude prostor zeptat se našich odborníků na všechno, co vás k digitalizaci a výrobě podle konceptu Průmyslu 4.0 zajímá.
Přednáškami a workshopy nás provedou zástupci těchto společností:

 
Během programu budete mít jedinečnou možnost inspirovat se filozofií Průmyslu 4.0 a prohlédnout si ji v praxi prostřednictvím exkurze do unikátní jihlavské Physical Cyber Factory – továrny pro Průmysl 4.0, která se nachází přímo v areálu Vysoké školy polytechnické v Jihlavě.
 
V neposlední řadě se budou akce účastnit zástupci agentury CzechInvest, Agentury pro podnikání a inovace API, Technologické agentury ČR a Kraje Vysočina, se kterými můžete konzultovat možnosti financování vašich projektů.
 
Nad setkáním převzala záštitu ministryně pro vědu, výzkum a inovace Mgr. Helena Langšádlová.
 
Více informací o plánované akci naleznete ZDE.
 
V případě Vašeho zájmu o účast na akci, která se uskuteční 25. května od 9:00 na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě, se prosím registrujte na následujícím odkazu níže.  
 
REGISTRACE >
 
Akce je určena především pro malé a střední podniky se zájmem o digitalizaci a zavádění technologií Průmyslu 4.0. Spoluorganizátorem akce je Vysoká škola polytechnická Jihlava. Organizátor si vyhrazuje právo odmítnout zájemce o registraci, kteří tuto podmínku nesplňují. Vstup na akci je zdarma pouze pro účastníky s platnou registrací.
 
Parkování v blízkosti areálu zajištěno. Akce je vhodná i pro účastníky s omezenou mobilitou.