HR POINT: Digitalizace v HR

23. 09. 2021

CzechInvest spouští HR Pointy pro personalisty. Přijďte se inspirovat na bezplatné semináře.

Agentura CzechInvest pořádá ve spolupráci s personální agenturou Hofmann Personal  a LutherOne pořádáme sérii seminářů HR Point. Tématem je přínos digitalizace v HR procesech, a to nejen v krizových dobách. 

V průběhu semináře budete moci sdílet zkušenosti s odborníky z vašeho regionu. Diskutovat budeme například nad efektivní mírou digitalizace procesů nebo nad tím, kterou oblast HR procesů raději nedigitalizovat. Zajímat nás také bude, co vzít při digitalizaci osobních údajů zaměstnanců v patrnost z pohledu legislativy či jak k tématu digitalizace přistupují jiní zaměstnavatelé.

Semináře jsou zdarma. Akce jsou kapacitně omezeny, proto Vás prosíme o registraci. Registrací na seminář vyjadřujete souhlas s využitím kontaktních údajů pro účely semináře.

Pozvání přijali také zakladatelé unikátní platformy pro efektivní řízení spolupráce a výkonu – LutherOne. Pohovoří mimo jiné o tom, jak data a moderní technologie naplno využít k řízení lidí, jejich výkonu, motivace a engagementu tak, aby maximalizovali využití jejich potenciálu.

Přehled termínů a možnost registrace naleznete ZDE