Akademie pro personalisty

17. 06. 2021

Zdokonalte a prohlubte si své znalosti v oblasti personalistiky. V rámci projektu Vzděláváním k rozvoji Vysočiny II jsme pro naše členské firmy připravili kurzy zdarma.

Zaměříme se na témata, která Vám přiblíží nejen pracovně právní legislativu, ale také efektivní výběr zaměstnanců, jejich hodnocení a mnoho dalšího. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé personalisty, manažery, ekonomy a účetní zabývající se personalistikou. 

Zájemci se mohou registrovat přes registrační formulář na konci této stránky nebo prostřednictvím e-mailu projekty@hkpe.cz. Pro vyřízení potřebné administrativy k přidělení podpory De minimis jsou registrace možné nejpozději do 10.6.2021! Kapacita kurzu je omezena! 

 

28.6.2021, 8:00 – 16:30 hod. - Orientace v pracovně právní a další příslušné legislativě - OBSAZENO (připravujeme pro Vás další termíny v druhé polovině roku 2021)

15.7.2021, 8:00 – 16:30 hod. - Orientace v pracovně právní a další příslušné legislativě - OBSAZENO (připravujeme pro Vás další termíny v druhé polovině roku 2021)

Kurzem Vás provede lektor Tomáš Urban.

 

Témata, která pro Vás dále chystáme:

Kurzy budou probíhat 1x - 2x měsíčně po 8 hod. Datumy k dalším tématům budou dohodnuty vždy podle možnosti lektorů a potřeb účastníků.

Lektor bude vždy připojen on-line, účastníci mohou být připojeni z kanceláře nebo z domu.

 

Podmínky, které je nutné splnit: