ON-LINE seminář "Daňové aktuality"

02. 06. 2021

Mezi hlavní body bude patřit provedení vybranými kapitolami daňového řádu, který byl do roku 2021 významně novelizován. Jednou z těchto významných novinek je portál Moje daně, na který se podíváme i prakticky.

Lektor se také zaměří na některé další daňové novinky roku 2021, které nemohl v zimě odprezentovat v dostatečné šíři a blíže je vysvětlí. Dotkne se významného problému krácení DPH, což je po letošní novele §56a ZDPH opět aktuálnější záležitost.

Seminář může být částečně pojat i jako odpovědna na nejrůznější otázky účastníků semináře, které nám můžete předem zaslat na e-mail info@hkpe.cz.

 

Lektor: Ing. Václav Dvořák, MBA – daňový poradce a certifikovaný účetní, s přednáškovou činností má dlouholeté zkušenosti a spojuje teorii s praxí, účetnictví s daněmi

Termín: středa 2. června 2021 od 9.00 do 13.00 hod.

Místo: u Vás doma / v kanceláři, prostřednictvím MS Teams bude vytvořena pozvánka s přístupem, kterou každý účastník obdrží před konáním e-mailem (v případě uvolnění opatření Vás budeme včas informovat o konání semináře v zasedací místnosti OHK Pelhřimov)

 

Cena pro členy OHK Pelhřimov: 1.200,- bez DPH, 1.452,- s DPH / osoba

Cena pro členy Svazu účetních Jihlava: 1.400,- bez DPH, 1.694,- s DPH / osoba

Cena ostatní: 1.600,- bez DPH, 1.936,- s DPH / osoba

V ceně jsou zahrnuty studijní materiály.

Registrovat se

ON-LINE seminář "Daňové aktuality"

Vyplňte název firmy, váš email, telefon a počet a jména osob.

souhlasím se zpracováním osobních údajů *