Webinář "Obchodní cesty"

13. 11. 2020

Ministerstvo zahraničních věcí ČR připravilo druhý webinář o nové bezplatné službě pro české firmy "obchodní cesty", která má za cíl pomoci firmám řešit problémy se zajištěním obchodních cest do zahraničí v době pandemie COVID-19.

Webinář se uskuteční tento pátek od 14:00 a vystoupí na něm pan náměstek Martin Tlapa, který účastníky webináře s novou službou seznámí. Obsahem webináře budou také modelové situace využití této služby.

Budeme velice rádi, když se webináře zůčastníte a zároveň o něm informujete Vaše partnery z řad firem v regionech. Níže zasílám odkaz na registraci, která je samozřejmě bezplatná:
https://event.webinarjam.com/register/158/3v8m3bw4

Pokud se ještě před webinářem chcete dozvědět více o tom, jak MZV pomáhá podnikatelům v této nelehké době se zajištěním obchodních cest do zahraničí, na webu export.cz byl publikován obsáhlý článek: https://www.export.cz/aktuality/ministerstvo-zahranici-pomaha-s-obchodnimi-cestami-v-dobe-pandemie/

Klíčovým kontaktem pro české firmy je emailová adresa obchodnicesty@mzv.cz. V případě Vašich dotazů ke službě se můžete obrátit na paní Miriam Krubnerovou (miriam_krubnerova@mzv.cz) nebo paní Helenu Schulzovou (helena_schulzova@mzv.cz).