MZV - webináře a online konzultace s ekonomickými diplomaty

11. 05. 2021

 

Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci se zastupitelskými úřady ČR připravilo on-line webináře a konzultace k exportním příležitostem v zahraničí pro české firmy a podnikatele.  

V rámci webinářů ekonomičtí diplomaté v jednotlivých zemích zprostředkují informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a aktuality v souvislosti s pandemií nemoci covid-19, jako jsou vládní opatření na podporu hospodářství, ekonomický výhled jednotlivých států nebo aktuální omezení v obchodu.

 

PROPEA DAY - workshop o možnostech využití nástroje ekonomické diplomacie PROPEA pro podporu obchodních a investičních aktivit českých firem na zahraničních trzích.

Datum: úterý 11. května od 9:30 hod.

Více informací a registrace: https://www.export.cz/trhy/propea-day/

 

Jihovýchodní Asie a Austrálie - obchodní příležitosti v politickém kontextu s náměstkem ministra zahraniční Martinem Tlapou, s českými velvyslanci v Bangkoku a Canbeře Markem Libřickým a Tomášem Dubem, ekonomickým diplomatem v Hanoji Davidem Jarkulischem, hlavním ekonomem MZV Markem Pyszkem a obchodním ředitelem společnosti LINET pro export Petrem Foitem.

Datum: úterý 18. května od 10:00 hod.

Více informací a registrace: https://www.export.cz/akce/jv-asie-australie/

 

Vodohospodářství ve Středomoří se zaměřením na Itálii a na Maroko - seminář pro české firmy se zaměřením na oblast vody a její úpravy, odpadní vody a odpadové hospodářství, recyklaci, cirkulární ekonomiku, životní prostředí a související obory.

Datum: čtvrtek 27. května od 10:00 hod.

Více informací a registrace: https://www.export.cz/akce/vodohospodarstvi/

 

Seznam všech akcí naleznete na odkaze: https://www.export.cz/akce/