MZV - webináře a konzultace s ekonomickými diplomaty

25. 11. 2021

Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci se zastupitelskými úřady ČR připravilo on-line webináře a konzultace k exportním příležitostem v zahraničí pro české firmy a podnikatele.  

V rámci webinářů ekonomičtí diplomaté v jednotlivých zemích zprostředkují informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a aktuality v souvislosti s pandemií nemoci covid-19, jako jsou vládní opatření na podporu hospodářství, ekonomický výhled jednotlivých států nebo aktuální omezení v obchodu.

 

PŘÍLEŽITOSTI PRO ČESKÉ FIRMY V TURECKU V OBLASTI SMART CITIES - realizace projektu na podporu ekonomické diplomacie (PROPED), v jehož rámci Ministerstvo zahraničních věcí a Velvyslanectví ČR v Ankaře za podpory dalších partnerů organizuje v listopadu cestu vybraných starostů tureckých měst do České republiky. Jejím cílem bude nejen navázat nová municipální partnerství, ale také se dozvědět více o smart city projektech a technologiích z této oblasti v ČR, kde se otevírá prostor pro české společnosti působící v tomto oboru.

Datum: čtvrtek 25. listopadu 2021, 16:00 – 18:00, budova JIC, Purkyňova 649/127, Brno

Více informací a registrace: https://www.export.cz/akce/prilezitosti-pro-ceske-firmy-v-turecku-v-oblasti-smart-cities/

 

Seznam všech akcí naleznete na odkaze: https://www.export.cz/akce/