MZV - webináře a konzultace s ekonomickými diplomaty

27. 04. 2022

Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci se zastupitelskými úřady ČR připravilo on-line webináře a konzultace k exportním příležitostem v zahraničí pro české firmy a podnikatele.

V rámci webinářů ekonomičtí diplomaté v jednotlivých zemích zprostředkovali informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a aktuality v souvislosti s pandemií nemoci covid-19, jako jsou vládní opatření na podporu hospodářství, ekonomický výhled jednotlivých států nebo aktuální omezení v obchodu.

RUMUNSKO A BULHARSKO – SEMINÁŘ O PŘÍLEŽITOSTECH PRO ČESKÉ FIRMY - Odbor ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí ČR ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Pardubického kraje uspořádal semináře o příležitostech pro české firmy v Rumunsku a Bulharsku s Rudolfem Opatřilem, ekonomickým diplomatem Velvyslanectví ČR v Bukurešti a Petrem Vávrou, vedoucím politického a ekonomického úseku ZÚ Sofie. Semináře se konaly ve dnech 27. a 28. dubna 2022.

 

Seznam všech akcí naleznete na odkaze: https://www.export.cz/akce/