MZV - webináře a konzultace s ekonomickými diplomaty

27. 04. 2022

Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci se zastupitelskými úřady ČR připravilo on-line webináře a konzultace k exportním příležitostem v zahraničí pro české firmy a podnikatele.  

V rámci webinářů ekonomičtí diplomaté v jednotlivých zemích zprostředkují informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a aktuality v souvislosti s pandemií nemoci covid-19, jako jsou vládní opatření na podporu hospodářství, ekonomický výhled jednotlivých států nebo aktuální omezení v obchodu.

 

RUMUNSKO A BULHARSKO – SEMINÁŘ O PŘÍLEŽITOSTECH PRO ČESKÉ FIRMY - Odbor ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí ČR ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Pardubického kraje Vás zvou na semináře o příležitostech pro české firmy v Rumunsku a Bulharsku s Rudolfem Opatřilem, ekonomickým diplomatem Velvyslanectví ČR v Bukurešti a Petrem Vávrou, vedoucím politického a ekonomického úseku ZÚ Sofie. 

Datum: středa 27. 4. 2022 v 10:30 hodin v Zrcadlovém salónku Černínského paláce v Praze a ve čtvrtek 28. 4. od 10:00 hodin v Pardubicích

Více informací a registrace: https://www.export.cz/akce/rumunsko-a-bulharsko-seminar-o-prilezitostech-pro-ceske-firmy/

 

Seznam všech akcí naleznete na odkaze: https://www.export.cz/akce/