Podnikatelská mise do USA s ministrem dopravy

28. 11. 2023

Dovolujeme si Vás pozvat na podnikatelskou misi, kterou Hospodářská komora České republiky organizuje při příležitosti cesty ministra dopravy Martina Kupky do Spojených států amerických ve dnech 21. – 27. 1. 2024.

Mise je primárně zaměřena na firmy z oblasti kosmonautiky, radarových a měřících systémů a dále z oblasti nových technologií v dopravě, chytré mobility, IT v dopravě a telematiky.

V rámci mise navštíví delegace Washington DC, Houston ve státě Texas a Orlando ve státě Florida.

V rámci kosmické části programu se počítá s organizací s návštěvami významných firem tohoto oboru a infrastruktur NASA. V oblasti chytré mobility je v jednání také návštěva významných firem a institucí (např. Úřad pro dopravní bezpečnost federálních dálnic).

Na programu budou rovněž podnikatelská setkání jak ve Washingtonu DC, Houstonu a Orlandu ve spolupráci s naším zastupitelským úřadem a místními institucemi.

Předpokládáme rovněž společenské setkání podnikatelské delegace s ministrem, velvyslancem a s dalšími zástupci ZÚ ČR v USA.

Cesta se uskuteční vládním vojenským speciálem. Vedoucím podnikatelské delegace bude viceprezident HK ČR Radek Jakubský.

Informace a přihlášky ZDE.