Webinář "Řešení zaměstnanců v exekucích"

23. 02. 2021

Okresní hospodářská komora Pelhřimov & společnost REVITAL SOLUTIONS s.r.o. Vás srdečně zvou na webinář zaměřený na představení systému řešení zaměstnanců v exekucích, které mají zaměstnavatelé potřebu řešit. Zaměstnavatelům pomáhá stabilizovat klíčové zaměstnance a zároveň udržet jejich stav v době, kdy je nízká nezaměstnanost. Zaměstnavatel získá klíčové argumenty pro motivaci zaměstnance a ten díky benefitům, které získá, bude moci pracovat za zajímavějších podmínek.

Zaměstnavatel získá kompletní přehled o zaměstnancích v exekuci už v momentě jejich zájmu ve firmě pracovat, v době trvání zaměstnaneckého poměru, kdy dokáže stav výrazně měnit, až po případný přechod zaměstnance z exekuce do insolvence. Monitorováním tak už žádný zaměstnanec nezíská žádnou exekuci, protože bude problém řešen okamžitě.​

Od 1. 6. 2019 platí nová pravidla insolvenčního zákona, která nebudou pro všechny zajímavá. Za pomoci systému PROTEXO, který Vám chceme představit, se může zaměstnanec po oddlužení vrátit do běžného života a nebude nikde evidovaný. Pokud je zaměstnanec v exekucích, nedosáhne na služby a benefity, které může využívat zaměstnanec bez finanční zátěže.

Chcete všem vašim zaměstnancům nabídnout služby, aby získali další motivaci pracovat ve vaší společnosti? Přijďte si poslechnout Jiřího Tůmu, výkonného ředitele společnosti REVITAL SOLUTIONS s.r.o, specialistu na oblast pohledávek a exekucí.

 

Kdy: úterý 23. února 10:00 - 11:30 hod

Kde: prostřednictvím MS TEAM (odkaz zašleme den před konáním webináře)

 

Webinář je pro členy OHK Pelhřimov ZDARMA.

Cena pro nečleny: 200,- bez DPH, 242,- s DPH / osoba

 

Registrovat se

Webinář "Řešení zaměstnanců v exekucích"

Vyplňte název firmy, váš email, telefon a počet a jména osob.

souhlasím se zpracováním osobních údajů *