MZV - webináře a online konzultace s ekonomickými diplomaty

15. 04. 2021

Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci se zastupitelskými úřady ČR připravilo on-line webináře a konzultace k exportním příležitostem v zahraničí pro české firmy a podnikatele.  

V rámci webinářů ekonomičtí diplomaté v jednotlivých zemích zprostředkují informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a aktuality v souvislosti s pandemií nemoci covid-19, jako jsou vládní opatření na podporu hospodářství, ekonomický výhled jednotlivých států nebo aktuální omezení v obchodu.

 

USA - online individuální konzultace s ekonomický diplomatem velvyslanectví České republiky ve Washingtonu Jiřím Janíčkem.

Datum: čtvrtek 15. dubna 2021 od 14:00 do 17:00 hod 

Více informací a registrace: https://www.export.cz/akce/usa-konzultace-2/

 

Východní Afrika (Etiopie, Keňa, Rwanda a Uganda) - webinář o příležitostech pro české firmy s ekonomickými diplomaty velvyslanectví České republiky v Etiopii a Keni.

Datum: čtvrtek 22. dubna 2021 od 10:00 hod

Více informací a registrace: https://www.export.cz/akce/vychodni-afrika/

 

Ukrajina - online individuální konzultace s ekonomickým diplomaty velvyslanectví České republiky v Kyjevě a generálního konzulátu České republiky ve Lvově. 

Datum: pátek 23. dubna 2021 od 9:00 do 12:00 hod

Více informací a registrace: https://www.export.cz/akce/ukrajina_konzultace/

 

Španělsko a Portugalsko - webinář o příležitostech pro české firmy s ekonomickými diplomaty velvyslanectví České republiky ve Španělsku a Portugalsku.

Datum: pondělí 26. dubna 2021 od 14:00 hod

Více informací a registrace: https://www.export.cz/akce/spa_port/

 

Gruzie a Arménie - webinář o příležitostech pro české firmy s ekonomickými diplomaty velvyslanectví České republiky v Gruzii a Arménii.

Datum: středa 28. dubna 2021 od 14:00 hod

Více informací a registrace: https://www.export.cz/akce/gruzie_armenie/

 

Seznam všech akcí naleznete na odkaze: https://www.export.cz/akce/