MZV - webináře a online konzultace s ekonomickými diplomaty

30. 11. 2020

Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci se zastupitelskými úřady ČR pro vás připravilo on-line webináře a konzultace k exportním příležitostem v zahraničí pro české firmy a podnikatele.  

V rámci webinářů Vám ekonomičtí diplomaté v jednotlivých zemích zprostředkují informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a aktuality v souvislosti s pandemií nemoci covid-19, jako jsou vládní opatření na podporu hospodářství, ekonomický výhled jednotlivých států nebo aktuální omezení v obchodu.
Na webináře je možné se zaregistrovat prostřednictvím odkazů níže.  

Nadcházející webináře:  
Západní Afrika se zaměřením na Ghanu - pondělí 30. listopadu 2020 ve 14:00 hodin SEČ s ekonomickým diplomatem velvyslanectví ČR v Akkře Robertem Hrubým.  
Více informací a registrace zde.

Kanada - středa 2. prosince 2020 v 15:00 SEČ, webinář o příležitostech pro české firmy s ekonomickými diplomaty velvyslanectví ČR v Ottawě Janem Kubačkou a generálního konzulátu ČR v Torontu Davidem Mullerem.  
Více informací a registrace zde.

Rakousko - čtvrtek 3. prosince 2020 ve 14:00 SEČ, webinář o příležitostech pro české firmy s ekonomickou diplomatkou velvyslanectví ČR ve Vídni Pavlínou Šrámkovou.  
Více informací a registrace zde.


Německo - čtvrtek 10. prosince 2020 v 10:00 SEČ, webinář o příležitostech pro české firmy s ekonomickým diplomatem velvyslanectví ČR v Berlíně Ondřejem Karasem.  
Více informací a registrace zde.
 

Seznam všech akcí naleznete na tomto odkaze:
https://www.export.cz/akce/