Virtuální podnikatelská fóra

02. 03. 2021

Hospodářská komora ČR ve spolupráci se zahraničními obchodními a průmyslovými komorami připravila virtuální podnikatelská fóra. Součástí budou i B2B jednání online mezi českými a zahraničními firmami. 

 

Česko-srbské podnikatelské fórum ONLINE ve spolupráci s Obchodní a průmyslovou komorou Srbska.

Datum: 2. března 2021 od 10:00 - 3. března 2021 do 16:00 hod

V tomto čase je možné online zhlédnout vystoupení představitelů obou komor (řečníků) a uskutečnit B2B jednání s vybranými srbskými partnery. Česko-srbské podnikatelské fórum je primárně zaměřeno na firmy podnikající v oborech vodní a odpadové hospodářství, dopravní infrastruktura, stavebnictví, strojírenství a energetika.

Více informací ZDE.

 

Česko-italské podnikatelské fórum ONLINE ve spolupráci s Generální konfederací italského průmyslu CONFIDUSTRIA, Velvyslanectvím ČR v Římě a Italsko-českou obchodní a průmyslovou komorou.

Datum: 3. března 2021 od 10:00 hod - 4. března 2021 do 16:00 hod

V tomto čase je možné online zhlédnout vystoupení představitelů obou komor (řečníků) a uskutečnit B2B jednání s vybraným italským partnerem. Česko-italské podnikatelské fórum je primárně zaměřeno na firmy podnikající v oborech digitalizace, robotizace, automatizace, strojírenství, nano, space a zdravotnictví.

Více informací a registrace ZDE.

 

Česko-izraelské podnikatelské fórum ONLINE ve spolupráci s Česko-izraelskou smíšenou obchodní komorou, Israeli-Czech Chamber of Commerce and Industry, Federation of Israeli Chambers of Commerce, Israel Export Institute, Manufacturers´s Association of Israel and Israeli Federation of Bi-National Chambers of Commerce and Industry.

Datum: 23. března 2021 od 10:00 hod - 24. března 2021 do 16:00 hod

Více informací a registrace ZDE.

 

Celý přehled tuzemských akcí.