Sekce zahraničního obchodu a EU Ministerstva průmyslu a obchodu ČR ve spolupráci s dalšími partnery pořádá seminář o možnostech ukončení podnikání v Ruské federaci a Bělorusku. 

Akce se bude konat hybridně ve čtvrtek 17. 3. 2022 od 14:00 do 16:00 na MS TEAMS a v hlavní budově MPO na adrese Na Františku 32, Praha 1.

Jde o třetí akci ze série exportních seminářů MPO v kontextu ruské agrese vůči Ukrajině „Ve čtvrtek od dvou do čtyř“.

Registrace pro tento seminář (a všechny budoucí semináře z této série) je k dispozici na webové adrese: https://www.mpo.cz/udalost459.html.

I nadále se pak můžete registrovat pomocí e-mailové adresy viktora@mpo.cz. V tomto případě prosíme o uvedení jména, příjmení a společnosti, kterou zastupujete, a zda se plánujete účastnit fyzicky nebo on-line. Upozorňujeme, že fyzická kapacita prostor akce je omezena na 50 osob. V případě on-line registrace dostanete na Váš e-mail link pro připojení nejpozději v den konání akce.

Vystupující:

Akci moderuje Martin Pospíšil, ředitel Odboru zahraničně ekonomických politik I., MPO. 

Záznam prvního semináře z této série s názvem „Seminář k aktuálním podmínkám obchodu s Ruskou federací“, který proběhl minulou středu 2. 3. 2022: Odkaz na Youtube: https://youtu.be/xiaC22UWTtI. Odkaz pro stažení prezentací vystupujících ve formátu .PDF: https://uloz.to/tamhle/9uFoPV4cQv8y#!ZGHjMGR2ZJV4ZwMzMwN5ZTWzZzZ4BKx4qyShLwEao0Inp2L5Mt==.

 

Moderní sdílená kancelář v Pelhřimově v prostorách

Okresní hospodářské komory Pelhřimov, Dr. Tyrše 2176

Každý pátek od 8:00 – 15:00


Začínáte podnikat a nemáte vhodné prostory? Podnikáte z domu a už Vás to doma nebaví nebo potřebujete chvilku klidu pro svou práci?

Připravili jsme pro Vás sdílenou kancelář přímo v centru Pelhřimova, kde k práci budete mít vše, co potřebujete.

Zapůjčení dataprojektoru, kopírování, skenování, tisk dokumentů, laminace za poplatek.

Přijďte vyzkoušet zatím ZDARMA!

Coworking v Pelhřimově